poniedziałek, 17 marca 2014

Pożegnanie przeprowadzkowe

Drodzy sympatycy i wszyscy czytelnicy,

dziś wspólnie z Ambrose uruchamiamy nowy blog Klub A+A. Doszedłem do wniosku, że co dwie głowy, to nie jedna, a dwa punkty widzenia, to zawsze więcej niż jeden. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, z czasem przeniesiemy również i stare posty do nowego miejsca. W związku z powyższym nowe teksty będą się ukazywać tylko na nowym blogu. Zapraszam wszystkich i trzymajcie kciuki za to przedsięwzięcie. Czekamy na komentarze

11 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki! Nowy blog dodany do listy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki i pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
  2. RSS zaktualizowany :). I Polecać będę również :), tak jak polecałam ten zakątek :).

   Usuń
  3. Mam nadzieję, że się spodoba :)

   Usuń
 2. No! Wreszcie mogę się zrewanżować za te wszystkie kciuki trzymane za mnie, za które jeszcze raz serdecznie dziękuję, Mr Andrew! :) Powodzenia Panowie! :) W taki razie ja też dokładam kolejną zakładkę do swoich ulubionych stron w sieci i trzymam kciuki za to przedsięwzięcie. Pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak walizka pojemna, to i przeprowadzka będzie udana. :)

  Powodzenia życzę Wam w nowej współpracy blogowej i w sprawach technicznych (stare posty). Pozdrowienia. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym ostatnim będzie ciężkooo! Już to czuję :)

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)