wtorek, 13 listopada 2012

Aborcja


Z powodu kilku bezsensownych przepisów tyle młodych istnień skazanych jest na zabiegi fuszerów zamiast pomocy lekarza. A czyż się przez to rodzi więcej dzieci? Kto nie chce mieć dziecka, zawsze da sobie radę, z prawem czy wbrew prawu. Jedyna różnica w tym, że każdego roku rujnuje się zdrowie tysięcy matek.

Erich Maria Remarque Łuk triumfalny - powieść wydana po raz pierwszy w 1945, a cytat niestety nie traci na aktualności...

3 komentarze:

  1. Nie traci, ale nie tak jednak w ogóle powinno być, że to co mogłoby być cudem istnienia jest niszczone u zarania. Nic nas nie tłumaczy, a winę za taki stan rzeczy ponosi brak kultury osobistej i hedonistycznej natury człowieka .)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten cytat nie mówi o tym, czy się skrobać, tylko dlaczego się skrobać w takich warunkach, jeśli już ktoś i tak skrobać się musi.

      Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)