środa, 4 grudnia 2013

Animowany Zimbardo

Tajemne moce czasu


Dziś prześwietny wykładzik profesora Zimbardo zachęcający do zainteresowania się jego Teorią Czasu i psychologią społeczną. Animki są podłożone w tak oszałamiającym tempie, gdyż taki niesamowity jest właśnie styl wypowiedzi Profesora. Jeśli ktoś trafi na wersję z polskim lektorem, proszę o info w komentarzu lub na maila.


2 komentarze:

 1. Ja go po prostu lubię! Nie dość, że mówi do rzeczy, to mówi w sposób zrozumiały dla laika. Polscy wykładowcy powinni się uczyć od Zimbardo klarownego przedstawiania swoich badań, wiedzy, sugestii.
  Gdybyś natrafił na angielskie napisy, mogę je przetłumaczyć(co prawda nie wiem, jak się je potem obrabia). Inny lektor niż Zimbardo we własnej osobie, to trochę profanacja...
  Najpierw myślałam, że to jakiś TED Talk jest, a wtedy są dostępne transkrypty, ale niestety to coś innego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też uwielbiam jego wykłady. Niesamowite są. W dodatku ma przecież swoje lata. Jego dorobek jest fascynujący i osobowość również :)

   Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)