niedziela, 27 października 2013

Einstein o przyszłościNie myślę nigdy o przyszłości.
Wystarczająco szybko pojawia się sama.


Albert Einstein

Philip Zimbardo i John Boyd Paradoks czasu

2 komentarze:

  1. To trochę komentarz z boku, ale widzę, że czytasz "Nieśmiałość" Zimbardo - to moja bieżąca lektura. Jestem bardzo ciekawa opinii. Mnie przekonał do siebie przeprowadzeniem analogii pomiędzy relacją więzień-strażnik a nieśmiałością jako byciem pod butem wewnętrznego strażnika.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :) Bardzo ciekawa lektura ta Nieśmiałość. I mam wrażenie, że każda następna przeczytana książka Zimbardo pozwala odbiorcy głębiej wejrzeć w poprzednie i jeszcze następne. Jakoś tak się wzajemnie uzupełniają. Wrażenia z lektury oczywiście opiszę. Daj znać jak to będzie wyglądać u Ciebie. Pozdrawiam :)

      Usuń

Czytamy wnikliwie każdy komentarz i za wszystkie jesteśmy wdzięczni. Zwłaszcza za te krytyczne. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, zapytać, zwrócić uwagę na błąd, pisz śmiało. Każda wypowiedź, zwłaszcza na temat, jest przez nas mile widziana. Nie odrzucamy komentarzy anonimowych, jeśli tylko nie naruszają prawa. Można zamieszczać linki do swoich blogów i inne, jeśli nie są ewidentnym spamem. KOMENTARZE UKAZUJĄ SIĘ DOPIERO PO ZATWIERDZENIU przez nas :)